Kapsičky DayUp sú ideálnym snackom pre každého

Spoločnosť Novofruct funguje na Slovensku už niekoľko desaťročí. Mnohí si ešte z detstva pamätáme chuť výživy Ovko, ktorú dodnes vídavame v regáloch obchodov. Novofruct však prišiel na trh s novou radou výživných vegánskych produktov DayUp, ktoré sú dokonca certifikované ochrannou známkou V-Label.

Na pohľad sa zdá byť kapsička menšia, no skrýva v sebe kopec energie a výborne zasýti! 

Na výber je množstvo ovocných príchutí, niektoré s tradičným slovenským ovocím, iné s tým exotickým ako je mango, guava, ananás alebo passion fruit. 

Aj v najbližšom supermarkete nájdeme radu DayUp s kokosovým krémom a tapiokovými perličkami. Tapioka napomáha lepšiemu tráveniu, je bezlepková a aj vďaka nej je kapsička sýta. 

Druhá rada WakeUp&Joy zase obsahuje veľmi zdravú obilninu pšeno, ktorá je bohatým zdrojom železa. Práve kvôli vysokému obsahu železa je pšeno ideálne konzumovať pri vegánskej strave. Je ľahko stráviteľné a nesie v sebe aj ďalšie vzácne mikroživiny ako vitamíny skupiny B, draslík či zinok.

Všetky kapsičky DayUp sú bezlepkové, bez obsahu cukru, umelých aróm a konzervantov.

Pre koho sú kapsičky vhodné? 

Všetky druhy kapsičiek sú vďaka svojmu dokonalému zloženiu vhodné a veľmi zdravé aj pre malé deti, pretože obsahujú veľa minerálov dôležitých pre zdravý vývin dieťaťa. Deťom navyše veľmi chutia, keďže sú prirodzene sladké, vďaka obsahu viacerých druhov ovocného pyré. 

Športovci si môžu bez výčitiek kapsičkami dobiť energiu pred či po tréningu. Vďaka svojmu baleniu sú výborné na cestu či pre ľudí, ktorí niekedy nestíhajú raňajkovať. 

Zakúpiť si ich môžete v predajniach DM drogérie, v supermarketoch Kaufland, Lidl a Tesco.