Marketingová spolupráca

So spoločnosťami sa radi rozprávame a snažíme sa nadviazať dlhodobé partnerstvá, ktoré pomáhajú zviditeľnovať ich značku. Prezrite si nami ponúkané formy spolupráce a siahnite po takej, ktorá je vášmu srdcu blízka. Všetky dôležité detaily vrátane cenovej ponuky vám radi poskytneme po vyplnení formuláru nižšie.

Staňte sa našim pravidelným podporovateľom

Nechajte vaše logo vyniknúť! Ako náš darca môžete v pravidelnom intervale prispievať na aktivity Slovenskej vegánskej spoločnosti a zviditeľniť svoju firmu umiestnením vášho loga nielen na našu hlavnú stránku veganskaspolocnost.sk, ale aj na všetky podstránky. Minimálny čas umiestnenia loga je na dobu 3 mesiacov.

Súťaž o produkty

Vďaka súťažiam, ktoré pravidelne organizujeme na našich sociálnych sieťach vieme príjemnou formou prezentovať vaše vegánske potravinové, či nepotravinové produkty a služby. Počas súťaže zvyčajne publikujeme, na našom InstagrameFacebooku, 2 rôzne produktové fotografie, ktoré vyrobia naše šikovné fotografky. O súťaži zároveň informujeme aj v našich príbehoch na FB/IG. 

Letná súťaž o produkty na našom Instagrame.

V rámci súťaží preferujeme spolupráce so spoločnosťami, ktoré majú svoje produkty certifikované ochrannou známkou V-Label. Ak vaša spoločnosť nie je nadobúdateľom tejto ochrannej známky, je možné spoluprácu nadviazať pri projekte Zelená jedáleň, kde zavádzame a podporujeme rastlinné stravovanie na vysokých školách.

Príspevky na sociálne siete

Výhodou licencie V-Label je aj to, že našich licenčných partnerov aktívne propagujeme na sociálnych sieťach. Po získaní licencie majú okrem umiestnenia svojho loga na našej webovej stránke, v sekcii V-Label, nárok aj na uverejnenie príspevkov o ich produktoch na našom Facebooku či Instagrame

V prípade, že chcete prezentovať Vaše výrobky s V-Label, ktorý vám udelil zahraničný poskytovateľ licencie, radi sa s vami porozprávame o spolupráci

Špenátový quiche s certifikovaným tofu od spoločnosti Lunter.

Ak známku V-Label na svojich produktoch zatiaľ nemáte, odporúčame vám prečítať si základné informácie o jej nadobudnutí, alebo sa môžme porozprávať o spolupráci v rámci projektu Zelená jedáleň.

Recepty s produktami

Okrem toho, že varenie máme naozaj radi, na našej podstránke Recepty uverejňujeme pre inšpiráciu rôzne vegánske jedlá. Po dohode s fotografkou sa vieme dohodnúť na uverejnení receptu s vašim produktom. Uprednostňujeme však pokrmy s tými zdravšími vegánskymi výrobkami a vieme ich uverejniť aj vo forme videa. Propagácia receptu na sociálnych sieťach je samozrejmosťou.

Recept na cícerové kari s kokosovým mliekom.

Recenzie

Rastlinné produkty dôverne poznáme, pretože vegánstvom žijeme už niekoľko rokov. Často poskytujeme partnerom spätnú väzbu ohľadom chute, textúry, vône a celkovej kvality ich výrobku. Vzorky produktov doručíme našim členom a vďaka tomu ich vieme zhodnotiť komplexnejšie. Po dohode s partnerom taktiež poskytujeme recenzie výrobkov v požadovanej forme (PR článok, príspevok na sociálne siete, náš citát a pod.)

E-booky

Pomôžte nám verejnosť edukovaťvegánstve a rastlinnej strave. Slováci a Slovenky sa čoraz viac zaujímajú o fakty súvisiace s udržateľnosťou a téma vegánstva ide do popredia. Preto sme v minulosti vydali niekoľko informačných brožúr, ktoré si môžu návšetvníci stránky stiahnuť v sekcii Na stiahnutie. Pre projekt Zelená jedáleň pravidelne vydávame kuchárske e-booky, ako napríklad tento Tofu e-book vydaný s podporou od značky Lunter.

Kuchársky e-book s tofu receptami pre domáce ale aj jedálenské varenie.

Iný typ spolupráce

Máte vlastný nápad, s ktorého realizáciou by sme vám vedeli pomôcť?  Napíšte nám ho vo formulári a my sa vám obratom ozveme s realizáciou.