Buď naším členom!

Ak hľadáš ďalšie aktivity na vyplnenie voľného času, potom ťa s radosťou berieme do partie.

Chceš sa stať členom nášho OZka?

Pravidlá pre zapojenie sa do Slovenskej vegánskej spoločnosti sú jednoduché, stačí ak:

  • vyplníš členský formulár
  • uhradíš ročný členský poplatok
  • zapojíš sa do niektorej z prebiehajúcich či plánovaných aktivít

Prečo byť členom Slovenskej vegánskej spoločnosti?

1) Využi svoje zručnosti pre dobrú vec

Vieš dobre písať, vyznáš sa v kóde alebo sa profesionálne či amatérsky venuješ grafike? Chceme ťa! Máš prax v organizovaní podujatí či vieš naopak pomôcť s našimi prednáškovými aktivitami? Chceme ťa! Nevieš, ako pomôcť, ale aj tak chceš? Chceme ťa! Aktívnych ľudí ochotných nezištne pomôcť totiž nikdy nie je dosť.

2) Získaj prax a nauč sa niečo nové

Ak si ešte nikdy neorganizoval podujatie, no chceš si to vyskúšať, potom si tu správne. Či sa jedná o malú prezentáciu alebo prípravu stánku na dvojdňovú akciu – chce to hlavne veľa hláv a rúk. Ak sa chceš priučiť v tvorbe webového obsahu, navrhovaniu marketingových aktivít či ďalším činnostiam súvisiacim s riadením združenia, teraz máš možnosť.

3) Pripoj sa do našej vegánskej komunity

Ako členovia sa často stretávame na pravidelných vegánskych večeriach alebo na pracovných stretnutiach, kde plánujeme chod združenia. Organizujeme aj interné minikurzy na vybrané témy. Okrem klasických debát a brainstormingov o nových možnostiach pomoci vegánstvu na Slovensku, sa bavíme aj o celkom bežných veciach. 🙂

Kto sa môže stať členom?

Členom Slovenskej Vegánskej Spoločnosti sa môže stať v zásade každý, kto má o to záujem. Radi medzi seba prijmeme ľudí rôznych vekových kategórií z rôznych regiónov Slovenska. Nevadí ak nie si z Bratislavy či blízkeho okolia. Pomáhať môžeš aj na diaľku alebo organizovať rôzne udalosti aj vo svojom rodnom meste. Radi ti v tom pomôžeme. Jediné, čo k členstvu potrebuješ, je teda nadšenie a snaha aktívne sa podieľať na našich aktivitách.

Členský poplatok

Ročný členský poplatok sa hradí na účet združenia jednorazovo vo výške 20 €.

Všetky financie, vrátane členských príspevkov vyplatených v hotovosti, sa využívajú na chod občianskeho združenia a činností s ním súvisiacich, ako napr. tlač informačných materiálov, výroba propagačných predmetov či finančné zastrešenie plánovaných aktivít a podujatí.

Chcem byť členom SVS!

Ak to myslíš s aktivizmom vážne a chceš spoločne s nami zmeniť svet k lepšiemu, pridaj sa k nám. Vyplň krátky formulár a my sa s tebou následne spojíme. Ak by si mal akékoľvek otázky, pokojne nám napíš, radi ti ich zodpovieme.


Vždy nám môžeš pomôcť aj finančne!

Ak si zamestnanec, SZČO alebo podnikateľ, budeme ti nesmierne vďační za poukázanie tvojich 2% z dane.