Pomôž nám – staň sa sponzorom!

Ak sa ti páčia naše aktivity a chceš podporiť rozvoj vegánskeho životného štýlu na Slovensku, si tu správne.

Ako sa stať naším sponzorom?

Možností, ako nám pomôcť, existuje hneď niekoľko:

  • podpor nás sponzorským darom
  • pomôž nám materiálne či inak

Sponzorský dar

Každá aktivita dnes žiaľ niečo stojí, a preto oceníme každé euro, ktoré môže byť použité na ich organizáciu či chod nášho OZka. Preto ak nemáš záujem o aktivizmus, no páčia sa ti naše aktivity, môžeš ich podporiť finančne. Príspevok v ľubovoľnej výške nám môžeš poslať jednorazovo alebo môžeš prispievať pravidelne, a to na náš transparentný účet (SK96 8330 0000 0029 0106 2240).

V prípade, že vlastníš alebo pracuješ vo firme, ktorá by rada podporila naše aktivity a OZko, určite sa nám ozvi. Každá firma, ktorá nás podporí, bude mať logo na našich tlačených propagačných materiáloch alebo webovej stránke. Vieme sa samozrejme dohodnúť aj na ďalších formách vzájomnej spolupráce, fantázii sa medze nekladú, obzvlášť ak za ňou stoja dobré úmysly.

Podporiť nás tiež môžeš priamym finančným darom, a to buď cez Ľudia ľuďom či Givenio.

Materiálna či iná pomoc

Ak ti to zrovna finančne nevychádza, príp. nemôžeš poskytovať finančné dary, no aj tak chceš pomôcť, existuje neobmedzený počet možností. Či už nám vieš pomôcť vybaviť lacnejšiu tlač našich materiálov, vieš nám zdarma poskytnúť rôzne predmety, ktoré vieme ďalej využiť pri našich akciách (altánok a pod.), alebo si ochotný nás napríklad zaškoliť či poskytnuť cenné know-how, budeme veľmi radi.

Rovnako si ceníme slovnú podporu napr. na tebou organizovaných alebo navštevovaných akciách a pod. V prípade, že vieš o nejakej spoločnosti, ktorá je ochotná poskytnúť finančný dar či inú formu podpory, budeme ti vďační aj za takýto tip. Radi danú firmu oslovíme s žiadosťou o pomoc – ako sa hovorí, za vyskúšanie človek nič nedá.

Verejná zbierka

Od 24. 7. 2018 do 1. 6. 2020 sa môžeš zapojiť do našej verejnej zbierky s názvom Slovenská Vegánska Spoločnosť pre lepšiu planétu. Stačí ak na niektorej z akcií prispeješ do našej stacionárnej pokladničky dobrovoľným príspevkom. Ak sa chceš dozvedieť o zbierke viac, tu nájdeš podrobnejšie informácie a predbežnú správu. Bližšie informácie o pripravovaných akciách nájdeš buď priamo tu na webe, alebo aj na našom Facebook-u a Instagram-e.

Pomôž nám aj ty!

Či už sa chceš stať sponzorom, vieš o niekom, kto by nás rád podporil alebo máš iné nápady ako pomôcť nášmu OZku, určite nám napíš. Budeme veľmi radi a už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu.

Podporili nás

© Slovenská Vegánska Spoločnosť 2019