Pomôž nám – staň sa sponzorom!

Páčia sa ti naše aktivity? Podpor rozvoj vegánskeho životného štýlu na Slovensku aj finančne.

Ako sa stať naším sponzorom?

Možností, ako nám pomôcť, existuje hneď niekoľko:

  • podpor nás sponzorským darom
  • pomôž nám materiálne či inak

Sponzorský dar

Každá aktivita dnes žiaľ niečo stojí, a preto oceníme každé euro, ktoré môže byť použité na ich organizáciu či chod nášho OZka. Preto ak nemáš záujem o aktivizmus, no páčia sa ti naše aktivity, môžeš ich podporiť finančne. Príspevok v ľubovoľnej výške nám môžeš poslať jednorazovo alebo môžeš prispievať pravidelne, a to na náš transparentný účet (SK96 8330 0000 0029 0106 2240).

V prípade, že vlastníš alebo pracuješ vo firme, ktorá by rada podporila naše aktivity a OZko, určite sa nám ozvi. Každá firma, ktorá nás podporí, bude mať logo na našich tlačených propagačných materiáloch alebo webovej stránke. Vieme sa samozrejme dohodnúť aj na ďalších formách vzájomnej spolupráce, fantázii sa medze nekladú, obzvlášť ak za ňou stoja dobré úmysly.

Podporiť nás tiež môžeš priamym finančným darom, a to buď cez Ľudia ľuďom či Givenio.

Darovanie 2 % z dane

Ak si zamestnaný /-á, pracuješ ako SZČO či nebodaj podnikáš, budeme ti veľmi vďační za poukázanie tvojich percent z dane. Ako podnikateľ môžeš poukázať 1-2 %, ako zamestnanec či SZČO môžeš poukázať 2-3% v závislosti od toho, či si v minulom roku odpracoval min. 40 hodín dobrovoľníckej práce. Viac informácií o možnostiach poukázania 2 % a potrebných tlačivách nájdeš na tejto podstránke.

Materiálna či iná pomoc

Ak ti to zrovna finančne nevychádza, príp. nemôžeš poskytovať finančné dary, no aj tak chceš pomôcť, existuje neobmedzený počet možností. Či už nám vieš pomôcť vybaviť lacnejšiu tlač našich materiálov, vieš nám zdarma poskytnúť rôzne predmety, ktoré vieme ďalej využiť pri našich akciách (altánok a pod.), alebo si ochotný nás napríklad zaškoliť či poskytnuť cenné know-how, budeme veľmi radi.

Rovnako si ceníme slovnú podporu napr. na tebou organizovaných alebo navštevovaných akciách a pod. V prípade, že vieš o nejakej spoločnosti, ktorá je ochotná poskytnúť finančný dar či inú formu podpory, budeme ti vďační aj za takýto tip. Radi danú firmu oslovíme s žiadosťou o pomoc – ako sa hovorí, za vyskúšanie človek nič nedá.

Verejná zbierka

Od 24. 7. 2018 do 1. 6. 2020 si sa mohol na rôznych akciách zapojiť do našej verejnej zbierky s názvom Slovenská Vegánska Spoločnosť pre lepšiu planétu. Ak sa chceš dozvedieť o zbierke viac, tu nájdeš podrobnejšie informácie, predbežnú a záverečnú správu. Bližšie informácie o pripravovaných akciách nájdeš buď priamo tu na webe, alebo aj na našom Facebook-u a Instagram-e.

Pomôž nám aj ty!

Či už sa chceš stať sponzorom, vieš o niekom, kto by nás rád podporil alebo máš iné nápady ako pomôcť nášmu OZku, určite nám napíš. Budeme veľmi radi a už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu.

Podporili nás