Náš tím

Členmi nášho tímu sú ľudia s rôznym vzdelaním a profesijným zameraním, ktorých však spája jedno: snaha zmeniť spôsob, akým spoločnosť vníma zvieratá a ukázať, že existuje etickejšia, ekologickejšia a zdravšia alternatíva.

Kristína Chaparro
Predsedníčka a zakladateľka nášho združenia sa primárne venuje projektu V-Label. Okrem toho komunikuje aj s médiami a má na starosti všetky úradné záležitosti.
Lucia Milec
Podpredsedníčka a členka správnej rady, ktorá okrem organizácie podujatí a správy našej verejnej zbierky pripravuje aj podklady pre brožúry a publikačné materiály.
Barbora Uherčíková
Členka správnej rady a copywriterka, ktorá spravuje našu web stránku a Instagram, no venuje sa aj marketingovej a organizačnej podpore našich verejných podujatí.
Martina Vargová
Členka správnej rady a naša hlavná ekonómka sa okrem spravovania našich financií venuje aj príprave príspevkov na Instagram, podpore našich podujatí či tvorbe publikácií.
Katarína Radványi
Členka správnej rady a jedna zo zakladateliek nášho združenia sa okrem marketingu venuje aj tvorbe nášho e-shopu, administratívnej a organizačnej podpore eventov.
Miloš Radványi
Jeden zo zakladateľov nášho občianskeho združenia sa venuje online marketingu, sponzoringu, organizačnej podpore ako aj moderovaniu našich eventov.
Radek Látal
Člen združenia a náš dvorný odborník na zdravú vegánsku výživu, ktorý sa okrem poradenstva venuje aj prednáškovým aktivitám.
Miloš Pupík
Člen združenia, ktorý sa okrem právneho poradenstva aktívne venuje aj koordinácii nášho projektu Zelená jedáleň.
Zuzana Šprláková
Dobrovoľníčka, ktorá sa okrem prípravy príspevkov na náš Instagram venuje aj fotografii a tvorbe grafických podkladov.
Sabína Schlosserová
Dlhoročná členka združenia, ktorá sa venuje fotografii a profesionálnej tvorbe videí z našich verejných podujatí.
Andrea Strouhalová
Dobrovoľníčka, ktorá sa aktívne venuje grafike a tvorbe našich informačných brožúr a ďalších printových výstupov.

Chceš sa aj ty aktívne zapojiť do našich projektov?
Tak klikni na sekciu Zapoj sa! a nájdi si cestu, ktorá ti najviac vyhovuje.

© Slovenská Vegánska Spoločnosť 2020