Novinky

Dá sa na Sicílii stravovať vegánsky?

Aj na Sicílii existuje kopa vegan reštík. Ak ale nenetrafíš v ten deň na žiadnu, nezúfaj, spravili sme pre teba zoznam niekoľkých vegánskych jedál, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou zoženieš v uliciach mesta či v bežnej reštaurácii.

Seriál Nemocnica šíri zastaralé názory

Seriál Nemocnica patrí k najsledovanejším seriálom na Slovensku. Nakoľko v ňom odznelo niekoľko nepravdivých informácií, ktoré podporujú verejnú mienku o vegánstve, rozhodli sme sa na to zareagovať.
Vegánstvo a mentálne zdravie

Je vegánstvo prospešné pre naše mentálne zdravie?

Vegánstvo podporuje zdravie, ochranu planéty, blahobyt spoločnosti a život zvierat. Avšak vegáni môžu byť nešťastnejší ako iní. Práve preto, potrebujú silné prepojenie s niečím, čo im dodá pocit pohody a spokojnosti.

Neďaleké Brno: raj pre vegánov. Píše Zuzka Nosková

Naša dlhoročná spolupracovníčka a kamarátka Zuzka Nosková bola pred niekoľkými týždňami v Brne, odkiaľ si priniesla krásne zážitky spojené opäť s vegánskou gastronómiou. Ak sa do Brna čoskoro chystáte a zíde sa vám pár tipov, čítajte ďalej.

Náš vegánsky teambuilding v Banskej Štiavnici

Predposledný májový víkend sme si v našom tíme utužili vzťahy na teambuildingu v Banskej Štiavnici. Spoločné chvíle sme strávili pri varení vegánskych jedál, ich jedení, diskutovaní a spoznávaní svojich kolegov. Výlet sme si veľmi užili, spoznali sme okolie mesta, ale aj ozaj výnimočnú vegánsku reštauráciu.