Novinky

Vegánska strava v povinnej štátnej karanténe

Počas posledných mesiacov sme dostávali správy od viacerých vegetariánov a vegánov z rôznych karanténnych zariadení po celom Slovensku. Zo všetkého najviac ich trápila strava.

O športe a vegánstve s Janym Landlom

Ako sa trénuje na vegánskej strave, čo má na nej najradšej a ako na rastlinný jedálniček reagujú jeho klienti sme sa porozprávali so známym slovenským trénerom Jany Landlom.

Otvorene o vegánstve s potravinami Kraj!

Začiatkom roka sme nadviazali spoluprácu so slovenskými potravinami Kraj, v rámci ktorej budeme širokej verejnosti prinášať zaujímavé blogy a podcasty o vegánstve.

Phoenix sa zúčastnil protestu v Londýne

Populárny herec Joaquin Phoenix, v súčasnosti známy najmä ako Joker, sa zúčastnil ďalšieho protestu za práva zvierat, ktorý sa tentokrát odohral v centrálnom Londýne.

O vegánstve s Martinom Šmahelom

Známy športovec a fitness tréner Martin Šmahel sa už nejaký ten čas stravuje vegánsky. Nám to nedalo a položili sme mu niekoľko otázok ohľadom jeho nového životného štýlu. 

Ako to naozaj vyzerá s našou planétou?

Svetový fond na ochranu prírody vydal ku koncu uplynulého roka správu o stave planéty, ktorá poukázala na niekoľko alarmujúcich zistení. Prečítajte si tie najdôležitejšie z nich.