Category Tofu

Tofu údené

Tofu je vyrábané výhradne zo slovenskej, geneticky nemodifikovanej sóje. Svoju lahodnú chuť získava vďaka údeniu na bukovej štiepke. Obsahuje tiež vysoký obsah bielkovín.

Tofu biele

Biele tofu je neutrálnej chuti, preto je možné pripraviť ho podľa vlastnej fantázie, napr. do marinády. Zároveň sa dá použiť aj do sladkých jedál, napr. do krémov, ako náhrada tvarohu. Tofu má zároveň vysoký obsah bielkovín.

LUNTER Tofu na panvicu teriyaki

LUNTER Teriyaki si vás získa sladkastou exotickou chuťou ďalekého Japonska. Je vynikajúcou voľbou pre milovníkov ázijskej kuchyne. Stačí ho 2 minúty opiecť na panvici a môžete servírovať.

LUNTER Tofu na panvicu marinované

LUNTER Tofu na panvicu je marinované v originálnej zmesi korenín a omáčok pre dosiahnutie lahodnej chuti, nemusíte zvlášť dochucovať. Navyše je rýchlo hotové, stačí nakrájať, 2 minúty opiecť na panvici a môžete podávať.

LUNTER Tofu na gril gyros

LUNTER Tofu grécky Gyros s chuťou stredomorskej taverny bude nenahraditeľnou súčasťou vašej letnej grilovačky. S príchuťou slnka a s dokonale vyváženou zmesou korenín ho máte pripravený už za dve minúty, stačí opražiť na grile. Keďže LUNTER Tofu na gril je rada sezónnych produktov, na…

LUNTER Tofu naturálne 1000 g

LUNTER Tofu naturálne je najčistejšou formou tofu, ktorá čaká na vaše chute. Môžete si ho pripraviť na slano či sladko. A to navyše v zdravej a výživnej forme, s obsahom 43% proteínov dennej dávky v jednej kocke.