Category Hotové jedlá

LUNTER Tofu praženica s cibuľkou 200 g

Žiadny cholesterol a vynikajúca poctivá chuť. To je naša rastlinná praženica, ktorej hlavnou ingredienciou je práve tofu. To je špeciálne pripravované tak, aby spoľahlivo nahradilo textúrou vajíčka. Ideálny variant na raňajky s našimi párkami, prípadne iba tak, samostatne.

LUNTER Tofu koložvárska 200 g

Pripravená k okamžitej konzumácii, plná lahodnej a dobre známej chuti koložvárskej kapusty s krúpami. Je vyrobená z najkvalitnejších surovín, rovnako ako naše ostatné „ready to eat“ jedlá. Pre milovníkov tradičných jedál je naša Rastlinná koložvárska ako stvorená.

LUNTER Tofu jaternica 200 g

Naša Rastlinná jaternica predstavuje bohatý zdroj bielkovín, neobsahuje cholesterol, ani konzervačné látky. Jej obrovskou výhodou je, že jej príprava netrvá viac ako 5 minút a hlavné jedno je pripravené na stole. Stačí pripraviť prílohu, prípadne dozdobiť a zjesť.

LUNTER Tofu fašírková zmes 200 g

Vyrobená z najkvalitnejších rastlinných surovín, je ideálna na prípravu mimoriadne obľúbených burgrov, falafelu, alebo napríklad plnených fašírok. Poteší najmä svojím zložením, vďaka ktorému sú jedlá z tejto zmesi zdravšie a predsa plné tak obľúbenej chuti.